Hakkımızda

AYDIN 1 İNŞAAT MİMARLIK olarak başta İstanbul Bahçelievler ilçesi olmak üzere İstanbul ve Türkiye’nin farklı bölgelerinde semt dokusuna ve imar yönetmenliklerine uygun prestijli konutlar ile fark yaratarak yapmış olduğumuz binalara ve bulunduğu semtlere değer katıyoruz.

Çevremize bina adı altında beton yığınları değil güven inşa ediyoruz. İlkelerimizden ve değerlerimizden asla ödün vermeden inşaat sektöründeki deneyim ve bilginin getirdiği uzmanlıkla örnek gösterilen projelerle marka olmanın gururunu yaşıyoruz. İş disiplini, kısa sürede iş bitirebilme, projelerimizde alternatif etütler sunarak iç dekorasyon tasarımlarımızla müşteri odaklı hizmet anlayışımızla sektördeki farklılığımızı ortaya koyuyoruz. Taklit eden değil taklit edilen olmanın gururu ile sahip olduğumuz mimarlık anlayışıyla yaşamınızı tasarlayan Aydın 1 inşaat olarak yıllardır birlikte görev yaptığımız çalışma arkadaşlarımızla birlikte çıkmış olduğumuz bu yolda yaşam kalitenizi yükseltmek adına her türlü özveriyi göstermeyi, konforlu, depreme dayanıklı A Plus teknolojisi yüksek akıllı yapılar inşa etmeyi ilke edinmiş bir firmayız.

AYDIN 1 inşaat bulunduğu sektörde vatandaşlara olan saygınlığını en üst seviyelerde tutabilmek için kalite standartlarından ve hizmet sunumundan ödün vermeyerek sektördeki saygınlığını korumaktır. İnsana ve doğaya saygıyı en önemli vizyonu,

Sektördeki faaliyetlerini ahlaki değerlere bağlı kurumsal yönetim anlayışı olan en iyi şekilde hizmet sunmayı amaçlayan müşterileri için değerler yaratan saygılı adil topluma ve çevreye duyarlı dürüstlükten ve kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojisini takip ederek örnek projeler üretmeyi ise en temel misyonu olarak kabul eder.

Şirinevler Ofis
Proje Videosu

Mutlu Müşteri Görüşleri